16
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
| '''Positions Held''' || [[Commercial Director]] (2017-2018)<br />[[Scheduling Manager]] (2016-2017) | | '''Positions Held''' || [[Commercial Director]] (2017-2018)<br />[[Scheduling Manager]] (2016-2017) | ||
|- | |||
| '''[[FLOPPYs]] won''' || Fifty Shades of Colour Grading (2017) | |||
|- | |- | ||
| '''Home Town''' || Lima, Perú | | '''Home Town''' || Lima, Perú |
edits